Jan Zrzavý - Benátky

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Nejdelší strana: 48 cm

Litoofset, 25x33 cm. Limitovaná edice 10/30. Slepotiskové razítko vydavatele díla, ruční papír. Signováno vpravo dole v tisku Zrzavý 1928. Rám, sklo.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
96117. Benátky
Dražba ukončena:04.06.2023 21:34:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:8 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
8 000 Kč limit (04.06.2023 21:31:14) 8548
8 000 Kč 04.06.2023 21:31:15 10080
7 500 Kč limit (04.06.2023 21:30:06) 8548
7 000 Kč 04.06.2023 21:28:41 10080
6 500 Kč limit (04.06.2023 21:28:27) 8548
6 500 Kč 04.06.2023 21:28:28 10080
6 000 Kč limit (04.06.2023 21:27:20) 8548
5 500 Kč 04.06.2023 21:26:28 10080
5 000 Kč limit (04.06.2023 21:26:19) 8548
4 900 Kč 04.06.2023 21:26:20 10080
4 800 Kč limit (04.06.2023 21:24:51) 8548
4 700 Kč 04.06.2023 21:24:52 10080
4 600 Kč limit (04.06.2023 21:19:37) 8548
4 500 Kč limit (04.06.2023 21:19:36) 2461
4 100 Kč limit (04.06.2023 21:19:25) 2461
4 000 Kč limit (04.06.2023 21:19:24) 8548
3 300 Kč limit (04.06.2023 21:01:42) 2461
3 200 Kč 04.06.2023 21:01:43 51
3 100 Kč limit (04.06.2023 20:26:09) 2461
3 000 Kč limit (04.06.2023 20:26:08) 13086
2 600 Kč limit (04.06.2023 20:25:52) 13086
2 500 Kč 04.06.2023 20:25:53 2461
2 400 Kč limit (04.06.2023 19:55:56) 13086
2 300 Kč 04.06.2023 19:55:57 12111
2 200 Kč limit (04.06.2023 19:53:46) 13086
2 100 Kč 04.06.2023 19:53:47 12111
2 000 Kč limit (04.06.2023 19:51:02) 13086
1 900 Kč 04.06.2023 19:51:03 12111
1 800 Kč limit (04.06.2023 19:49:04) 13086
1 700 Kč 04.06.2023 19:49:05 12111
1 600 Kč limit (03.06.2023 14:48:24) 13086
1 500 Kč 03.06.2023 14:48:25 9678
1 400 Kč 03.06.2023 14:16:16 13086
1 300 Kč 02.06.2023 10:42:33 8042
1 200 Kč 01.06.2023 22:08:04 13086
1 100 Kč 01.06.2023 13:32:35 12111
1 000 Kč 01.06.2023 7:52:08 8857
900 Kč 01.06.2023 2:12:52 2584
800 Kč 29.05.2023 11:10:39 9130
700 Kč 28.05.2023 21:57:18 12642
600 Kč 28.05.2023 11:04:05 51
500 Kč 26.05.2023 20:25:03 11669