Jan Zrzavý - Andílek

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Lept, 15x10 cm. Signováno vpravo dole Jan Zrzavý. Monogramováno vlevo nahoře v tisku J. Z. Volný list.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
41659. Andílek
Dražba ukončena:11.03.2020 22:30:33
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 100 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
4 100 Kč limit (11.03.2020 22:25:33) 5489
4 000 Kč 11.03.2020 19:31:43 4681
3 900 Kč limit (11.03.2020 19:31:30) 1083
3 800 Kč 11.03.2020 19:31:31 4681
3 700 Kč limit (11.03.2020 19:31:20) 1083
3 600 Kč 11.03.2020 19:31:21 4681
3 500 Kč limit (11.03.2020 19:31:08) 1083
3 400 Kč 11.03.2020 19:31:09 4681
3 300 Kč limit (11.03.2020 19:30:58) 1083
3 200 Kč 11.03.2020 19:30:59 4681
3 100 Kč limit (11.03.2020 19:30:49) 1083
3 000 Kč 11.03.2020 19:30:50 4681
2 900 Kč limit (03.03.2020 15:41:48) 1083
2 800 Kč 03.03.2020 15:41:49 826
2 700 Kč limit (28.02.2020 21:39:33) 1083
2 600 Kč 28.02.2020 21:39:34 5233
2 500 Kč limit (28.02.2020 21:39:29) 1083
2 400 Kč 28.02.2020 21:39:30 5233
2 300 Kč limit (28.02.2020 21:39:25) 1083
2 200 Kč 28.02.2020 21:39:26 5233
2 100 Kč limit (28.02.2020 21:39:20) 1083
2 000 Kč 28.02.2020 21:39:21 5233
1 900 Kč limit (27.02.2020 15:53:29) 1083
1 800 Kč 27.02.2020 15:53:30 6730
1 700 Kč limit (24.02.2020 21:58:20) 1083
1 600 Kč 24.02.2020 21:58:21 6416
1 500 Kč limit (24.02.2020 21:57:49) 1083
1 400 Kč 24.02.2020 21:57:50 6416
1 300 Kč limit (23.02.2020 10:07:57) 1083
1 200 Kč 23.02.2020 10:07:58 6730
1 100 Kč limit (22.02.2020 9:16:45) 1083
1 000 Kč 20.02.2020 13:12:06 6730
900 Kč 17.02.2020 21:04:02 6416
800 Kč 13.02.2020 22:15:16 4681
700 Kč 13.02.2020 19:17:02 4747