Jan Zrzavý - Andílek

Litografie, 9x6 cm. Signováno vpravo dole Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

35278. Andílek
Dražba ukončena:26.09.2019 19:29:19
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:7 000 Kč