Jan Zrzavý - Andílek

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Litografie, 8x6 cm. Signováno vpravo dole Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
23880. Andílek
Dražba ukončena:01.11.2018 20:10:54
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:5 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
5 000 Kč limit (01.11.2018 20:05:53) 2297
5 000 Kč 01.11.2018 20:05:54 2533
4 900 Kč limit (01.11.2018 20:05:49) 2297
4 800 Kč 01.11.2018 20:05:50 2533
4 700 Kč limit (01.11.2018 20:05:41) 2297
4 600 Kč 01.11.2018 20:05:42 2533
4 500 Kč limit (01.11.2018 20:05:34) 2297
4 400 Kč 01.11.2018 20:05:35 2533
4 300 Kč limit (01.11.2018 20:02:04) 2297
4 200 Kč 01.11.2018 19:59:34 2533
4 100 Kč 01.11.2018 19:55:21 2297
4 000 Kč 01.11.2018 10:27:29 2533
3 900 Kč 01.11.2018 9:08:52 3250
3 800 Kč 31.10.2018 23:08:19 457
3 700 Kč 31.10.2018 18:13:08 2533
3 600 Kč limit (31.10.2018 18:13:03) 2221
3 500 Kč 31.10.2018 18:13:04 2533
3 400 Kč limit (31.10.2018 18:12:59) 2221
3 300 Kč 31.10.2018 18:13:00 2533
3 200 Kč limit (31.10.2018 18:12:55) 2221
3 100 Kč 31.10.2018 18:12:56 2533
3 000 Kč limit (31.10.2018 16:39:26) 2221
2 900 Kč 31.10.2018 9:05:05 3574
2 800 Kč 30.10.2018 20:40:54 4490
2 700 Kč 30.10.2018 12:55:05 3574
2 600 Kč 29.10.2018 23:13:45 2533
2 500 Kč limit (29.10.2018 23:13:39) 104
2 400 Kč 29.10.2018 23:13:40 2533
2 300 Kč limit (29.10.2018 22:14:18) 104
2 200 Kč 28.10.2018 17:51:52 3574
2 100 Kč 28.10.2018 11:08:52 2533
2 000 Kč 24.10.2018 20:30:24 3574
1 900 Kč 23.10.2018 16:53:10 2533
1 800 Kč 22.10.2018 19:09:15 3574
1 700 Kč 18.10.2018 15:52:22 3135
1 600 Kč 17.10.2018 20:59:54 3574
1 500 Kč 16.10.2018 18:02:37 2533
1 400 Kč 10.10.2018 19:32:52 3574
1 300 Kč 08.10.2018 16:57:15 659
1 200 Kč 07.10.2018 16:44:32 2533
1 100 Kč limit (03.10.2018 22:29:03) 3628
1 100 Kč limit (07.10.2018 16:44:31) 3628
1 000 Kč 28.09.2018 19:31:01 3574
900 Kč 28.09.2018 13:28:45 2970
800 Kč 28.09.2018 10:56:12 2300
700 Kč 28.09.2018 0:23:59 2533
600 Kč limit (28.09.2018 0:15:37) 3773
600 Kč 28.09.2018 0:15:38 849
500 Kč limit (28.09.2018 0:09:35) 3773