Jan Zrzavý - Andílek

Litografie, 11x8 cm, signováno dole uprostřed Jan Zrzavý, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

19847. Andílek
Dražba ukončena:26.04.2018 19:26:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:16 000 Kč