Jan Zrzavý - Andělíček

Litografie, 11,5x8,5 cm, signováno dole uprostřed Jan Zrzavý, rám, pasparta, zaskleno.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

8845. Andělíček
Dražba ukončena:30.03.2017 18:24:45
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:6 000 Kč