Jan Zrzavý - Anděl II

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Lept kolorovaný pastelem, 22x15 cm. Monogramováno nahoře uprostřed JZ a signováno vpravo dole tužkou Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
25686. Anděl II
Dražba ukončena:12.12.2018 20:34:05
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:26 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
26 000 Kč 12.12.2018 20:29:05 3398
25 000 Kč 12.12.2018 20:24:32 3642
24 000 Kč 12.12.2018 20:19:57 3398
23 000 Kč 12.12.2018 20:15:19 3642
22 000 Kč 12.12.2018 20:10:34 3398
21 000 Kč 12.12.2018 20:06:07 3642
20 000 Kč 12.12.2018 20:01:27 3398
19 000 Kč 12.12.2018 19:57:17 3642
18 000 Kč 12.12.2018 19:56:11 3398
17 000 Kč 12.12.2018 19:52:05 3642
16 000 Kč 12.12.2018 19:49:08 39
15 000 Kč 12.12.2018 19:47:47 3642
14 000 Kč 12.12.2018 19:45:36 39
13 000 Kč 12.12.2018 19:11:12 108
12 000 Kč 09.12.2018 23:42:28 3398
11 000 Kč 05.12.2018 12:17:55 529
10 000 Kč 05.12.2018 0:00:27 3398
9 500 Kč 04.12.2018 22:49:01 529
9 000 Kč limit (04.12.2018 22:48:41) 3202
9 000 Kč 04.12.2018 22:48:42 529
8 500 Kč limit (04.12.2018 14:30:21) 3202
8 000 Kč 04.12.2018 6:26:54 529
7 500 Kč 03.12.2018 17:20:49 3398
7 000 Kč 03.12.2018 16:23:19 529
6 500 Kč limit (03.12.2018 16:23:09) 4608
6 500 Kč 03.12.2018 16:23:10 529
6 000 Kč limit (03.12.2018 14:16:39) 4608
5 500 Kč limit (03.12.2018 14:16:38) 529
4 100 Kč limit (01.12.2018 9:40:31) 529
4 000 Kč limit (01.12.2018 9:40:30) 4490
3 000 Kč limit (01.12.2018 9:38:55) 4490
2 900 Kč 01.12.2018 9:38:56 529
2 800 Kč limit (01.12.2018 9:25:03) 4490
2 700 Kč 01.12.2018 9:25:04 529
2 600 Kč limit (30.11.2018 19:11:46) 4490
2 500 Kč limit (30.11.2018 19:11:37) 3453
2 500 Kč 30.11.2018 19:11:38 4490
2 400 Kč limit (30.11.2018 19:11:32) 3453
2 300 Kč 30.11.2018 19:11:33 4490
2 200 Kč limit (30.11.2018 17:20:45) 3453
2 100 Kč 30.11.2018 17:20:46 2533
2 000 Kč limit (30.11.2018 17:20:39) 3453
1 900 Kč 30.11.2018 17:20:40 2533
1 800 Kč limit (30.11.2018 17:20:29) 3453
1 700 Kč 30.11.2018 17:20:30 2533
1 600 Kč 30.11.2018 15:14:21 3453
1 500 Kč 30.11.2018 11:10:37 4469
1 400 Kč 30.11.2018 9:38:08 2235
1 300 Kč 30.11.2018 7:20:10 4646
1 200 Kč 30.11.2018 3:26:47 659
1 100 Kč 30.11.2018 0:14:36 3897
1 000 Kč 29.11.2018 23:34:42 4646