Jan Zrzavý - Anděl

Detail položky

Detail položky

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Litografie, 10x8 cm, signováno vpravo dole Jan Zrzavý, rám, pasparta, zaskleno.

 

o autorovi: Jan Zrzavý 5. 11. 1890 (Okrouhlice) - 12. 10. 1977 (Praha) - český malíř a grafik - významný představitel české výtvarné avantgardy 1. poloviny 20. století - spoluzakladatel skupiny SURSUM, člen SVU Mánes a Tvrdošíjných. Školení: žák Karla Reisnera, Františka Ženíška a F. Županského - Uměleckoprůmyslová škola v Praze (profesor Emanuel Dítě ml.), byl vyloučen. Dílo: symbolismus, expresionistický obsah spojil se ztrnule zklidněnými formami, postupy malby starých mistrů.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

vydraženo
10747. Anděl
Dražba ukončena:01.06.2017 19:22:29
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:7 000 Kč
Chcete prodat podobný předmět?

> Zobrazit informaci jak prodat předmět v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
7 000 Kč limit (01.06.2017 19:17:28) 2378
6 500 Kč 01.06.2017 19:17:29 2022
6 000 Kč limit (01.06.2017 19:12:49) 2378
5 500 Kč limit (01.06.2017 19:12:48) 2022
4 400 Kč limit (01.06.2017 19:12:09) 2378
4 300 Kč 01.06.2017 19:12:10 2022
4 200 Kč limit (01.06.2017 19:07:21) 2378
4 100 Kč 01.06.2017 19:07:22 2452
4 000 Kč limit (01.06.2017 19:06:45) 2378
3 900 Kč 01.06.2017 19:06:46 2452
3 800 Kč limit (01.06.2017 19:06:25) 2378
3 700 Kč 01.06.2017 19:06:26 2452
3 600 Kč limit (01.06.2017 13:44:16) 2378
3 500 Kč 01.06.2017 13:44:17 2452
3 400 Kč limit (31.05.2017 9:53:34) 2378
3 300 Kč 31.05.2017 9:53:35 1195
3 200 Kč limit (31.05.2017 9:43:36) 2378
3 100 Kč 31.05.2017 9:43:37 1195
3 000 Kč limit (30.05.2017 15:26:57) 2378
2 900 Kč 30.05.2017 15:26:58 226
2 800 Kč limit (29.05.2017 12:29:24) 2378
2 700 Kč 29.05.2017 12:29:25 1195
2 600 Kč limit (29.05.2017 12:28:55) 2378
2 500 Kč limit (29.05.2017 12:28:54) 1195
2 300 Kč limit (29.05.2017 12:28:40) 2378
2 200 Kč 29.05.2017 12:28:41 1195
2 100 Kč limit (29.05.2017 12:28:17) 2378
2 000 Kč 29.05.2017 12:28:18 1195
1 900 Kč limit (29.05.2017 12:28:09) 2378
1 800 Kč 29.05.2017 12:28:10 1195
1 700 Kč limit (29.05.2017 12:27:46) 2378
1 600 Kč 29.05.2017 12:27:47 1195
1 500 Kč limit (29.05.2017 12:26:50) 2378
1 400 Kč 29.05.2017 12:26:51 1195
1 300 Kč limit (15.05.2017 16:21:38) 2378
1 200 Kč 04.05.2017 22:30:29 2452
1 100 Kč 03.05.2017 18:24:09 1252
1 000 Kč 30.04.2017 23:14:37 659
900 Kč 29.04.2017 16:52:49 2584
800 Kč 28.04.2017 15:36:26 1195
700 Kč 28.04.2017 11:29:01 1252
600 Kč 28.04.2017 8:50:29 1195
500 Kč 28.04.2017 8:37:53 2378