Jan Zrzavý - Akt černovlásky

Litografie, 10x15 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jan Zrzavý. Rám, pasparta, sklo.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 14 200 000 Kč

53772. Akt černovlásky
Dražba ukončena:17.12.2020 21:48:08
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč