Jan Zrzavý - Poslední večeře

Litografie, 38x49 cm, signováno vpravo dole, rám, pasparta, zaskleno.

960. Poslední večeře
Dražba ukončena:26.03.2014 19:39:44
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:11 200 Kč