Jan Zrzavý - Dílo Jana Zrzavého 1906-1940

Soubor obrazů, kreseb a inscenací ve výběru Karla Šourka uvedených texty Giorgio de Chirico, Vincence Kramáře, Jana Mukařovského, Viktora Nikodema, Ferdinanda Pujmana, Františka X. Šaldy, Karla Šourka a Karla Teige. Umělecká beseda a Družstevní práce, Praha 1941, 309 stran. V knize množství reprodukcí plus 1 originální signovaná litografická příloha (jedná se o Zátiší s bárkami, nebo Bárky, list, který byl často z knihy vyříznut a samostatně adjustovanán - při posledním zaznamenaném prodeji v Aukčním domě Sýpka 23.2.2014 byl vydražen za 46.000,- Kč), 1 nesignovaná příloha - Kristus, 1 barevná litografie na obálce knihy. Obálka v krajích otrhaná, ušpiněná.

1430. Dílo Jana Zrzavého 1906-1940
Dražba ukončena:24.09.2014 21:47:01
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:17 000 Kč