Jan Znoj - Souboj Herkula s Erymanthským kancem

Keramika, výška 49 cm. Signováno Znoj.

Pozn.: Poškozeno.

o autorovi: 1905-1950
Jan Znoj byl akademický sochař, keramik a pedagog. Studoval na Státní odborné škole keramické v Bechyni, u prof. H. Johnové v oboru dekorativní keramiky a plastiky na UMPRUM v Praze a u profesora E. Steinhofa na Kunstgewerbeschule ve Vídni.

110227. Souboj Herkula s Erymanthským kancem
Dražba ukončena:28.01.2024 20:13:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč