Jan Znoj - Mladá selka od Plzně

Olej na kartonu, 117x68 cm. Signováno vlevo dole J. Znoj 1947. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Vystaveno na Zlínském salonu 1947, číslo katalogu 376.

Nejdelší strana: 135 cm

o autorovi: 1905-1950
Jan Znoj byl akademický sochař, keramik a pedagog. Studoval na Státní odborné škole keramické v Bechyni, u prof. H. Johnové v oboru dekorativní keramiky a plastiky na UMPRUM v Praze a u profesora E. Steinhofa na Kunstgewerbeschule ve Vídni.

89787. Mladá selka od Plzně
Dražba ukončena:23.02.2023 21:31:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 300 Kč