Pálená hlína, výška 44 cm. Signováno J. Znoj.
Pozn.: Mírně poškozeno.
o autorovi: 1905-1950
Jan Znoj byl akademický sochař, keramik a pedagog. Studoval na Státní odborné škole keramické v Bechyni, u prof. H. Johnové v oboru dekorativní keramiky a plastiky na UMPRUM v Praze a u profesora E. Steinhofa na Kunstgewerbeschule ve Vídni.