Jan Znoj - Milenci

Pálená hlína, výška 44 cm. Signováno J. Znoj.

Pozn.: Mírně poškozeno.

o autorovi: 1905-1950
Jan Znoj byl akademický sochař, keramik a pedagog. Studoval na Státní odborné škole keramické v Bechyni, u prof. H. Johnové v oboru dekorativní keramiky a plastiky na UMPRUM v Praze a u profesora E. Steinhofa na Kunstgewerbeschule ve Vídni.

81834. Milenci
Dražba ukončena:17.08.2022 21:41:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 000 Kč

1 000 Kč 24.07.2022 20:43:30 10108