Ján Želibský - Muž u ohně

Olej na kartonu, 45x50 cm. Signováno vlevo dole Ján Želibský 48. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - 1997
Slovenský malíř.

21161. Muž u ohně
Dražba ukončena:27.06.2018 19:30:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:7 500 Kč