Ján Želibský - Chalupa s doškovou střechou

Kombinovaná technika, 38x26 cm, signováno vlevo dole Želibský, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1907 - 1997
Slovenský malíř.

17476. Chalupa s doškovou střechou
Dražba ukončena:29.03.2018 19:28:00
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 500 Kč