Jan Vyčítal - Zvířátka v chaloupce

Koláž, 45x63 cm. Signováno vpravo dole Honza Vyčítal. Volný list.

Pozn.: Papír v krajích poškozen.

o autorovi: 1942 – 2020
Výtvarník, karikaturista, textař, zpěvák. Studoval propagační grafiku u prof. Pípala na Průmyslové škole bytové tvorby. Věnoval se volné a užité grafice, knižní a časopisecké ilustraci.

63111. Zvířátka v chaloupce
Dražba ukončena:12.08.2021 22:59:03
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:7 500 Kč