Kresba fixovaná na kartonu, 20x26 cm. Nesignováno. Volný list.

Pozn.: Papír mírně poškozen.

o autorovi: 1942 – 2020
Výtvarník, karikaturista, textař, zpěvák. Studoval propagační grafiku u prof. Pípala na Průmyslové škole bytové tvorby. Věnoval se volné a užité grafice, knižní a časopisecké ilustraci.

Dražba ukončena:18.09.2019 22:03:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 000 Kč