Jan Vlček - Žena s kloboukem

Olej na kartonu, 35x26 cm. Signováno vlevo dole Jan Vlček. Rámováno.

Nejdelší strana: 43 cm

o autorovi: 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

153426. Žena s kloboukem
Zbývá:8 dnů, 17 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:01:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč