Jan Vlček - Trocha odpočinku

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika, 25x38 cm. Signováno vpravo dole Vlček. Rám, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

 

o autorovi: 1940
Studoval obor umělecké rytí kovů a kovových sklářských tvárnic na Vyšší umělecko-průmyslové škole v Železném Brodě a na AVU v Praze v ateliéru V. Tittelbacha a K. Součka. Specializuje se na malbu figurálních kompozic v různém prostředí, realizuje závěsné obrazy do interiéru a zabývá s pracemi pro architekturu. Jako pedagog přednášel na PedF UK v Praze, na AVU v Praze, byl vedoucím ateliéru malby Soukromé mistrovské školy uměleckého designu v Praze. Je členem Jednoty umělců výtvarných.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

vydraženo
305457. Trocha odpočinku
Dražba ukončena:04.07.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
600 Kč 04.07.2020 8:06:23 6965
500 Kč 03.07.2020 22:23:08 4285