Jan Vlček - Tři ženy

Detail položky

Detail položky

Kombinovaná technika - kresba, 59x45 cm. Signováno vpravo dole J. Vlček 1992. Rám, pasparta, sklo.

> Zobrazit detail položky a informace o autorovi

Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.

 

o autorovi: 1940
Studoval obor umělecké rytí kovů a kovových sklářských tvárnic na Vyšší umělecko-průmyslové škole v Železném Brodě a na AVU v Praze v ateliéru V. Tittelbacha a K. Součka. Specializuje se na malbu figurálních kompozic v různém prostředí, realizuje závěsné obrazy do interiéru a zabývá s pracemi pro architekturu. Jako pedagog přednášel na PedF UK v Praze, na AVU v Praze, byl vedoucím ateliéru malby Soukromé mistrovské školy uměleckého designu v Praze. Je členem Jednoty umělců výtvarných.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

vydraženo
44638. Tři ženy
Dražba ukončena:14.05.2020 20:40:56
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:1 600 Kč
Chcete prodat obraz od stejného autora?

> Zobrazit informaci jak prodat obraz v aukci

ČástkaPřihozenoPřihodil
1 600 Kč 14.05.2020 20:35:56 6468
1 500 Kč limit (14.05.2020 20:35:47) 882
1 500 Kč 14.05.2020 20:35:48 6468
1 400 Kč limit (14.05.2020 20:34:44) 882
1 300 Kč 14.05.2020 20:11:33 6468
1 200 Kč limit (14.05.2020 20:10:50) 882
1 200 Kč 14.05.2020 20:10:51 6468
1 100 Kč limit (14.05.2020 20:06:03) 882
1 000 Kč 14.05.2020 15:51:09 6468
900 Kč 13.05.2020 20:10:51 882
800 Kč 13.05.2020 16:00:15 6490