Jan Vlček - Podvečer

Olej na sololitu. 41x60 cm. Signováno vlevo dole J.Vlček 87. Rámováno.

o autorovi: 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

305029. Podvečer
Dražba ukončena:02.06.2020 20:00:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 000 Kč