Jan Vlček - Kampf

Olej na sololitu, 33x94 cm. Signováno vpravo dole Jan Vlček. Rámováno.

o autorovi: 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

304661. Kampf
Dražba ukončena:03.05.2020 20:08:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:1 100 Kč