Jan Vlček - Akt v podloubí

Olej na sololitu, 55x40 cm. Signováno vpravo dole Vlček 2000. Rámováno.

o autorovi: 1940

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 11 000 Kč.

45171. Akt v podloubí
Dražba ukončena:27.05.2020 20:53:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 300 Kč