Jan Trampota - Zimní krajina

Olej na kartonu, 40x40 cm. Signováno vpravo dole Jan Trampota 13. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 580 000 Kč.

53762. Zimní krajina
Dražba ukončena:17.12.2020 21:39:55
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:13 000 Kč