Jan Trampota

59773. Vesnické panorama

popis: Kombinovaná technika, 50x71 cm. Signováno vpravo dole Jan Trampota 1923. Rám, sklo.

pozn.: Rám mírně poškozen. Malba poškozena. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc.

o autorovi: 1889 - 1942
Narozen v Praze. Studoval UMPRUM v Praze. Byl krajinářem a figuralistou. Inspirovala ho příroda Orlických hor. V pozdějších pracích se projevuje vliv francouzského krajinářství, jež vrcholil po jeho pobytu v Normandii.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 580 000 Kč

zbývá: 18 dnů, 15 hodin

konec dražby: 26.05.2021 19:39:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 300 Kč