Jan Trampota - Vesnice

Olej na sololitu, 52x62 cm. Signováno vpravo dole J. Trampota.Rám.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny. Konzultováno a pravost ověřena prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. a PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 580 000 Kč.

38258. Vesnice
Dražba ukončena:28.11.2019 21:55:17
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:23 000 Kč