Jan Trampota - Vesnice

Olej na kartonu, 38x51 cm. Signováno vpravo dole Jan Trampoto 1925. Rámováno.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem a prof. PhDr. Tomášem Vlčkem, Csc. Zezadu štítek s číslem.

Nejdelší strana: 68 cm

o autorovi: 1889 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 580 000 Kč.

posouzeno znalcem
123462. Vesnice
Zbývá:6 dnů, 19 hodin
Konec dražby:25.09.2024 21:01:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:14 000 Kč