Jan Trampota - V horách

Olej na kartonu, 25x27 cm. Signováno vpravo dole Jan Trampota 13. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 580 000 Kč.

62543. V horách
Dražba ukončena:29.07.2021 20:05:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč