Jan Trampota - U vesnice

Akvarel, 25x30 cm, signováno vpravo dole Jan Trampota, rám, zaskleno.

o autorovi: 1889 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 580 000 Kč.

12665. U vesnice
Dražba ukončena:21.09.2017 21:04:29
Vyvolávací cena:400 Kč
vydraženo za:2 000 Kč