Jan Trampota - Pod horami

Kresba, 16x17 cm. Signováno vpravo dole Jan Trampota. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 580 000 Kč.

59675. Pod horami
Dražba ukončena:13.05.2021 22:16:18
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč