Olej na plátně, 65x93 cm, Signováno vpravo dole Jan Trampota 28. Rámováno.
Stav: Bez poškození. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
Nejdelší strana: 98 cm
o autorovi: 1889 - 1942
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 580 000 Kč.