Jan Trampota - Loďky na pobřeží

Litografie, 34x45 cm. Signováno vpravo dole Jan Trampota 31. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Prémie SVU Mánes na rok 1932. Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 580 000 Kč.

26608. Loďky na pobřeží
Dražba ukončena:17.01.2019 19:15:22
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:2 600 Kč