Jan Trampota - Krajina na Orlicku

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Jan Trampota. Rám.

o autorovi: 1889 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 580 000 Kč.

36575. Krajina na Orlicku
Dražba ukončena:30.10.2019 21:33:27
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč