Jan Trampota - Domy v zahradě

Akvarel, 42x61 cm, signováno vpravo dole Jan Trampota 1928, volný list.

Pozn.: Mírně poškozeno. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 580 000 Kč.

16130. Domy v zahradě
Dražba ukončena:14.02.2018 21:35:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:3 300 Kč