Jan Trampota - Bárky

Nejdelší strana: 45 cm

Litografie 31/10, 35x45 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jan Trampota 31. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 580 000 Kč.

76560. Bárky
Dražba ukončena:11.05.2022 22:17:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 100 Kč

1 100 Kč limit (22.04.2022 0:32:31) 4469
1 000 Kč 15.04.2022 22:03:32 1101