Jan Trampota - Bárky

Litografie 31/10, 35x45 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jan Trampota 31. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 580 000 Kč.

70631. Bárky
Dražba ukončena:12.01.2022 21:39:21
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:1 600 Kč