Jan Trampota - Bárky

Litografie 31/10, 35x45 cm. Signováno vpravo dole tužkou Jan Trampota 31. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1889 - 1942

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 580 000 Kč.

41791. Bárky
Dražba ukončena:12.03.2020 21:13:02
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:800 Kč

800 Kč 12.03.2020 21:08:02 5629