Jan Trampota - Vesnické stavení

Akvarel, 28x43 cm, signováno vpravo dole Jan Trampota, rám, pasparta, zaskleno.

1889, Žižkov - 1942, Poděbrady

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

5482. Vesnické stavení
Dražba ukončena:28.09.2016 22:30:08
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:2 600 Kč