Jan Trampota - Rybářské bárky na břehu moře

Litografie, 35x44,5 cm, signováno vpravo dole z desky i na papíře, datováno 31.10.1931, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Vlevo dole je nápis S.V.U. Mánes svým členům na rok 1932.

1492. Rybářské bárky na břehu moře
Dražba ukončena:24.09.2014 19:14:15
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 000 Kč