Jan Trampota - Potok v údolí

Olej na plátně nalepeném na kartonu, 50x67 cm, signováno vlevo dole Jan Trampota, rám, zaskleno.

1889, Žižkov - 1942, Poděbrady

4819. Potok v údolí
Dražba ukončena:26.05.2016 19:17:00
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč