Jan Trampota - Červená vrata

Akvarel, 20x29 cm, signováno vpravo dole Jan Trampota, rám, zaskleno.

1889, Žižkov - 1942, Poděbrady

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

3658. Červená vrata
Dražba ukončena:27.01.2016 21:46:13
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 100 Kč