Jan Tichý - Prolínání

Tužka na sololitu, 80x70 cm. Signováno vpravo dole J. Tichý 96. Rámováno.

Nejdelší strana: 85 cm

o autorovi: 1962
Narodil se v Kolíně v rodině ak. mal. Karla Tichého. Studoval AVU u profesora Jiroudka a poté Královskou akademii v Antverpách. Ve své tvorbě se věnuje, malbě, kresbě, autorskému porcelánu a má řadu realizací v architektuře. Jeho díla vlastní světové galerie i soukromí sběratelé umění v ČR i v zahraničí. Od roku 1997 působí jako pedagog na prestižní Výtvarné škole Václava Hollara v Praze. Na aukčním trhu se jeho díla vyskytují zcela vyjímečně.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 130 000 Kč

120909. Prolínání
Dražba ukončena:04.08.2024 21:18:10
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč