Olej na plátně, 63x71 cm. Signováno vpravo dole Sytař. Nerámováno.
Nejdelší strana: 71 cm
o autorovi: 1976
Narodil se v Brně. Studoval malbu na Zlínské škole umění, na FaVU VUT v Brně a grafiku jako stážista na pražské AVU u prof. Kokolii. Ve své tvorbě se zaměřuje hlavně na abstraktní malbu.