Jan Svoboda - Žlutá duha

Olej na plátně, 70x100 cm. Signováno vpravo dole Svoboda. Rámováno.

Nejdelší strana: 103 cm

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

121390. Žlutá duha
Dražba ukončena:29.08.2024 20:45:46
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:35 000 Kč