Jan Svoboda - Loď s dlouhým nápisem

Olej na plátně, 55x170 cm. Signováno vpravo dole Svoboda. Rámováno.

Nejdelší strana: 172 cm

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

velký formát
119822. Loď s dlouhým nápisem
Zbývá:28 dnů, 0 hodin
Konec dražby:01.08.2024 21:11:00
Minimální příhoz:1 000 Kč
Aktuální cena:11 000 Kč