Vladimír Svoboda - Fauna

Kombinovaná technika na překližce, 80x120 cm Signováno vpravo uprostřed Svoboda 93. Rámováno.

Nejdelší strana: 138 cm

o autorovi: 1937-2023
Narodil se v Jiříkovicích. Formálně výtvarně vzdělán nebyl. Svůj talent rozvinul při práci na restaurování v dílně bratří Kotrbových v Brně. Ovlivněn surrealismem a fantaskním uměním, vytvořil si osobitou malířskou techniku. Náměty své tvorby čerpal z přírody a biblických příběhů. Jeho velkoformátové obrazy nacházejí uplatnění v mnohých veřejných prostorách včetně sakrálních. Byl členem Rady České televize.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 40 000 Kč.

vydraženo velký formát
115820. Fauna
Dražba ukončena:30.05.2024 22:53:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:17 000 Kč