Jan Svoboda - Česači jablek

Olej na plátně, 75x96 cm. Signováno vpravo dole Svoboda. Rámováno.

Nejdelší strana: 106 cm

o autorovi: 1957

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 260 000 Kč

vydraženo top
121421. Česači jablek
Dražba ukončena:29.08.2024 21:11:08
Vyvolávací cena:5 000 Kč
vydraženo za:30 000 Kč