Jan Štursa (malíř) - Vysočina v zimě

Olej na plátně, 27x77 cm. Signováno vpravo dole Jan Štursa. Rám, sklo.

Nejdelší strana: 88 cm

o autorovi: Rodák z Vatína. Krajinář, malíř Vysočiny. Jmenovec sochaře Jana Štursy.

95923. Vysočina v zimě
Dražba ukončena:28.05.2023 21:28:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:700 Kč