Olej na plátně, 27x77 cm. Signováno vpravo dole Jan Štursa. Rám, sklo.
Nejdelší strana: 88 cm
o autorovi: Rodák z Vatína. Krajinář, malíř Vysočiny. Jmenovec sochaře Jana Štursy.