Olej na plátně, 49x70 cm. Signováno vpravo dole Jan Štursa. Rámováno.
Stav: Rám mírně poškozen. Malba poškozena.
Nejdelší strana: 78 cm
o autorovi: Rodák z Vatína. Krajinář, malíř Vysočiny. Jmenovec sochaře Jana Štursy.